Inspiracje

Eklektyzm w Krakowie

3 listopada 2017
Salon z sofą w kolorze indygo

Niesamowite, że tak piękne projekty powstają w naszym rodzimym kraju. Zdjęcie sofy w przepięknym morskim kolorze na tle świetnej galerii ściennej znalazłam na zagranicznej stronie. W samym serwisie autorka nie szczędziła ochów i achów nad projektem krakowskiego mieszkania. Mnie też oczarowało.

Galeria ścienna, półka na książki i pamiątki

Dom pełen wspomnień

Mieszkanie należy do Asi – graficzki z Krakowa. Właścicielka uwielbia podróże, książki i spotkania z przyjaciółmi, co od razu widać we wnętrzu. Nie boi się też mocnych kolorów. Bardzo to doceniam, bo wielu z moich klientów prosi o projekty w bezpiecznych odcieniach. A czasem aż korci, by zaszaleć.

Salon, miejsce dla gości

Głęboki morski kolor pojawia się nie tylko w salonie. W tym kolorze pomalowane zostały także wspaniałe drewniane drzwi, które oddzielają sypialnię od reszty domu. Kocham wykorzystanie takich elementów do stworzenia czegoś nowego.

Sypialnia za dużymi drzwiami

Ciemna zieleń i egzotyczna tapeta

Morski to nie jedyny mocny kolor w krakowskim mieszkaniu – w kuchni i korytarzu pojawia się też butelkowa zieleń. W kuchni na jednolitej ścianie, w korytarzu jako jeden z kolorów egzotycznej tapety. Wydawać by się mogło, że taka aranżacja jest przyciężka. Nic z tych rzeczy! Całość równoważy zastosowanie śnieżnobiałej bieli i rozświetlających dodatków. Pomieszczenia nie są przeładowane meblami, dzięki temu mieszkanie sprawia wrażenie spójnego i jasnego.

Jeśli Wam też spodobało się to piękne mieszkanie z pazurem – więcej zdjęć możecie znaleźć na stronie pracowni projektowej, która stworzyła to cudo – http://odwzorowanie.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *